Науково-виробниче підприємство "СОБОС"
Русский
   
   
   
   
   
   

   

У випадку підключення до системи керування комп'ютера є чотири варіанти роботи програми.

Реєстраційний: Система керування працює аналогічно локальному режиму. Додатково всі дані передаються на комп'ютер для їх реєстрації, запам'ятовування і відображення на екрані монітора. Втрутитись в процес сушіння з комп'ютера неможливо.

Програмний: За допомогою комп'ютера відбувається запуск процесу сушіння (старт), зупинка, продовження, внесення зміни в настройки і.т.ін. Керування самим процесом сушіння (вибір і підтримання режимів) здійснює мікропроцесорний блок на камері. Вся інформація з блока керування відображається на екрані монітора і реєструється. Керування по місцю оператором заборонено, дозволяється тільки прогляд інформації. При відключенні комп'ютера блок керування продовжує свою роботу до повного закінчення процесу сушіння.

Суміщений: Керування процесом сушіння може здійснюватись як з віддаленого комп'ютера, так і локально за допомогою LCD дисплея і клавіатури.

Табличний: Подібний до програмного режиму. Але завдання режимів і перехід між режимами відбувається по команді з комп'ютера. Для цього оператором формується таблиця процесу сушіння. Ця таблиця може бути збережена у файлі і завантажена у випадку необхідності. Таким чином, є можливість задати свої режими сушіння.

Додатково:

В електронному блоці керування встановлена додаткова память для збереження даних процесу сушіння. При підключенні комп'ютера в довільний момент часу можна скопіювати всю інформацію з блока в ПК для аналізу, побудови графіків, таблиць і т.ін.

 

 

 

 

 

 

 

На початок